Lesrooster 2020-2021

(lesrooster 2021-2022, zie onderaan)

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Dansstudio Sporthal Dansstudio Dansstudio Sporthal Dansstudio Sporthal Dansstudio Sporthal
17:00-18:00
Credo 2A
Lindsay
18:00-19:15
Credo 5A
Sien
18:00-19:15
Credo 3C
Karolien
18:00-19:15
Hiphop B
Ruben
17:45-19:00
Credo 3A
Loes
18:00-19:00
Hiphop Kids
Ruben
18:00-19:15
Techniek Jongeren C
Griet
18:00-19:15
Credo 4C
Sahin
18:00-19:00
Credo 2B
Lindsay
19:15-20:30
Credo 6A
Sien
19:15-20:30
Credo 4B
Karolien
19:15-20:30
Hiphop C
Ruben
19:00-20:15
Credo 5B
Lisa
19:00-20:30
Credo 5C
Kjel
19:00-20:15
Hiphop A
Ruben
19:15-20:30
Techniek B
Griet
19:15-20:30
Credo 4A
Ambre
19:00-20:15
Credo 3B
Lindsay
20:30-21:30
Blessurepreventie
Sien
20:30-22:00
Credo 6B
Sien
20:30-22:00
Credo 6C woe
Frederiek
20:30-22:00
Techniek C
Griet
Zaterdag
Dansstudio Sporthal Sporthal 2
9:00-9:45
Credo 2de kleuter
Griet
9:00-10:00
Credo 1A
Jozefien
9:45-10:30
Credo 3de kleuter
Griet
10:00-11:00
Credo 1B
Jozefien
9:30-10:45
Impro Jongeren
Sofie
11:30-12:30
Bewegingsexpressie
Birgit
11:00-12:30
Selectie 1
Sahin, Elodie
11:00-12:30
Impro Explore
Sofie
12:45-14:45
Credo Team
Frederiek, Griet, Sofie
14:45-16:15
Selectie 2
Birgit, Ambre
15:00-16:15
Techniek Jongeren A
Griet
16:15-17:45
Credo 6C za
Frederiek
16:15-17:30
Techniek Jongeren B
Griet

Lesrooster 2021-2022

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Dansstudio Sporthal Dansstudio Dansstudio Sporthal Dansstudio Sporthal Dansstudio Sporthal
16:00-17:00
C-Plus
Lindsay
17:00-18:00
C-Aksent
Lindsay
17:00-18:00
Credo 2A
Lindsay
18:00-19:15
Credo 5B
Sien
18:00-19:15
Credo 3C
Karolien
18:00-19:15
Hiphop B
Ruben
18:00-19:15
Credo 4B
Loes
18:00-19:00
Hiphop Kids
Ruben
17:45-19:00
Credo 4C
Sahin
18:00-19:00
Credo 2B
Lindsay
19:15-20:30
Credo 6A
Sien
19:15-20:45
Techniek C
Griet
19:15-20:30
Hiphop C
Ruben
19:15-20:30
Credo 4A
Ambre
19:00-20:30
Credo 5C
Kjel
19:00-20:15
Hiphop A
Ruben
19:15-20:30
Techniek B
Griet
19:00-20:15
Credo 3A
Ellen
19:00-20:15
Credo 3B
Lindsay
20:30-22:00
Credo 6B
Sien
20:30-22:00
Credo 6C woe
Frederiek
20:30-22:00
Techniek C+
Griet
Zaterdag
Dansstudio Sporthal Sporthal 2
9:00-9:45
Credo 2de kleuter
Lynn, Aneth
9:00-10:00
Credo 1A
Jozefien
9:15-10:30
Impro Training B
Sofie
9:45-10:30
Credo 3de kleuter
Lynn, Aneth
10:00-11:00
Credo 1B
Jozefien
10:45-11:45
Ayumi
Frederiek, Griet
10:45-11:45
Impro Training A
Sofie
12:00-13:30
Impro Training C
Sofie
13:45-14:45
Imani
Frederiek, Griet, Sofie
15:00-16:15
Techniek Kids
Griet
16:15-17:30
Techniek Jongeren
Griet
16:00-17:30
Credo 6C za
Frederiek